FORUM MILICYJNE Strona Główna FORUM MILICYJNE
WWW.MILICJA.WAW.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
13 XII 2012
Autor Wiadomość
Horhe 

Wysłany: 2012-12-13, 15:07   

Dzisiejsza noc w Toruniu
http://www.wmfp.pl/forum/...23871&mode=view

dzielnicowy Mar 

Wysłany: 2012-12-13, 16:10   

Zbychu... doskonała synteza operacji!!! Samemu tylko dla zrobienia zdjęć nie chciało mi się tłuc tyle kilometrów do Warszawy!!! :oops:
1. Skot <=> a co oni jechali na rubież po piachu bo jakoś te koła słabo nadmuchane?! Wersja też jakaś jakby nietypowa?
2. zdjęcie nr. długowłosy młodzieniec przy koksowniku nawet nie boi się że mu "Wacek" paznokcie poobgryza!!! :-x Funkcjonariusz na służbie, w miejscu publicznym i tak ostentacyjnie "przy przełożonych" z rękoma w kieszeniach!!! :roll:
3. zdjęcie nr. no szalik (golf) wypas, ale na którą stronę on ma koniec pasa przełożony, a kolega też chyba tylko z jednej strony przez sprzączkę przełożył!!!
Ogólnie pozytywne zaskoczenie że większość (tych na zdjęciach) ma Skutery lub coś podobnego...
NEGATYWNE: Gołe głowy <=> trochę szok/atmosfera pikniku!!! Fryzury zaskakujące jak na zwykłych milicjantów!!! Wydaje mi się czy lotnicze stalowe szaliki mają?!
Na partyzantów zbyt mało malowniczo ubrani, wg mnie to jakieś "WOJSKO ŚW. JADWIGI" lub inaczej maruderzy z rozbitej armii w głębokim odwrocie!!! :lol:

Komandos 

Wysłany: 2012-12-13, 16:47   

To w Toruniu nie wojsko tylko partyzant z wyciętego lasu żal mi się robi oglądając te zdjęcia, prawdziwa tragedia jak można było coś takiego zrobić w Warszawie to kpiny

wasil 

Wysłany: 2012-12-13, 17:23   

Patrząc na to wszystko dochodzę do jednego wniosku.. Dobrze że koniec świata idzie bo już nie mogę patrzeć na to..

Flachenty 
tankista

Wysłany: 2012-12-13, 17:40   

Agata napisał/a:
Zbych81 napisał/a:
Drodzy koledzy, mam tutaj trochę materiałów operacyjnych KDMO Praga Płd. z dnia dzisiejszego.
https://picasaweb.google.com/118338774743197856886/13Grudnia2012?authkey=Gv1sRgCIy27rCVqMadhAE#

Dla mnie najlepsze jest zdjęcie numer 8 :mrgreen: . Proponuję zmianę resortowych szalików ! Osobiście je wydziergam co bardziej zasłużonym funkcjonariuszom :lol:

zgłaszam się na ochotnika jako "model" do przymiarki :)

cafebuli1 

Wysłany: 2012-12-13, 17:54   

Jetem tu świeży i jeszcze się dobrze nie znam,ale widać gołym okiem iż mamy kryzys.

Zbych81 

Wysłany: 2012-12-13, 17:58   

Ja wrażenie miałem mocno mieszane. W miarę pozytywne było to, że umundurowanie (mam tu na myśli spodnie i BHT) było w miarę jednolite, również prawie nie było elementów późniejszego mora (ale prawie), 4 na 5 milicjantów miało skutery. Pasy były noszone w naprawdę różny sposób, również na jednej z BHT na kieszeni od rękawa był ślad po naszywce. Resztę stron negatywnych chyba każdy sam widzi. W sumie według mnie jakiejś szczególnej masakry nie było, ale nie nazwałbym też tego jakąś specjalnie dokładną próbą oddawania realiów. Najbardziej mnie zdziwił ten, który przewiesił sobie na plecach tarczę przez pas. Tak żeby rozwiać temat policyjnej Nyski- policja musiała jak widać nawalić, bo żadnej Nyski nie było mimo iż próbowałem odnaleźć :mrgreen: A propos- słyszałem, że pod ratuszem Białołęka coś się działo, ma ktoś z tego jakieś materiały?
Już znalazłem:
http://tvnwarszawa.tvn24....zcie,70171.html

dzielnicowy Mar 

Wysłany: 2012-12-13, 19:34   

wasil napisał/a:
Patrząc na to wszystko dochodzę do jednego wniosku.. Dobrze że koniec świata idzie bo już nie mogę patrzeć na to..

Może to jest jakiś trop... happening w stylu Pomarańczowej Alternatywy <=> został nam tydzień do końca świata to nie ma co się przejmować swoją rolą?! :mrgreen: Tylko Majorowi F. z założenia chodziło o kabaret!!! A w wiadomościach zobaczyłem panieneczkę w marynarce porucznika wojsk lądowych z granatową bluzeczką z dekoltem nie małym i trzy osobowy PATROL z żołnierzem między ZOMO-wcami (?) i to on miał tarcze (i manierkę na pasie)!!! Pozostali mieli tylko hełmy... dziwny skład, dziwne wyposażenie!!! :shock:

wolfik 

Wysłany: 2012-12-13, 20:17   

idę się zastrzelić !

Zbych81 

Wysłany: 2012-12-13, 20:34   

A końca świata nie będzie ;-) Znaleźli resztę kalendarza Majów :mrgreen:

Szafran 
Hełmiarz

Wysłany: 2012-12-13, 21:19   

wolfik napisał/a:
idę się zastrzelić !

OK w tym roku nikt Was nie docenił. Ale pamiętajcie, że są jeszcze wariaci, którzy szanują Was za ogrom roboty, kasy i czasu aby wyglądać jak ówczesny milicjant.

wolfik 

Wysłany: 2012-12-13, 21:28   

Krew w piach

Szafran 
Hełmiarz

Wysłany: 2012-12-13, 21:34   

Globalnie tak ale pomyśl o tych których niejako zmusiliście do lepszej pracy nad sobą. Plus tych którzy dzięki zapaleńcom w mundurach zaczęli interesować się historią. To jest Wasze najlepsze dzieło.

Zbych81 

Wysłany: 2012-12-13, 21:53   

Tutaj jeszcze jeden mały smaczek:
http://www.youtube.com/watch?v=92DMn7ajUNY

dzielnicowy Mar 

Wysłany: 2012-12-13, 22:44   

wolfik napisał/a:
idę się zastrzelić !

Teraz chyba już nie ma co się obrażać na niewdzięczne społeczeństwo bo ono z założenia jest niewdzięczne!!! ;-) Jak to chyba Gomółka powiedział: Milicja nie jest po to żeby ją kochać, Milicja jest po to żeby jej się bać!!! :-P
Po 31 latach ludzie się nie dali zaskoczyć i "internujący" zostali sami internowani... na szczęście we własnych domach, ale zębów chyba nikt nie stracił, kolekcji - wyposażenia/mundurów nikt nie odebrał!!! :evil:

Odpowiedz do tematu