FORUM MILICYJNE Strona Główna FORUM MILICYJNE
WWW.MILICJA.WAW.PL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
13 grudnia 2014 r.
Autor Wiadomość
kłosek kaszuby 

Wysłany: 2015-01-05, 00:35   

a tu jeszcze jak by chciał ktoś zobaczyć i mieć na pamiątkę to
https://www.facebook.com/...?type=1&theater

dzielnicowy Mar 

Wysłany: 2015-01-05, 14:20   

Fascynat napisał/a:
Dokładam swoje zdjęcia z tegorocznego wydarzenia w Gdańsku.

Plamy są częściowo efektem starości błony a częściowo nieodpowiedniego wywołania, poruszenia zaś przestawionym czasem naświetlania. Mimo to proszę o komentarz, jak wyszło?

Zenit 12xp + Foto65 (1988)
http://imgur.com/a/Ejzd6
Proszę o niewykorzystywanie zdjęć bez zgody, w razie potrzeby zapraszam do kontaktu PW

Elemen aspołeczny pięknie spacyfikowany, zdjęcia w klimacie, ale czy czasem panowie kapitanowie nie mają czapek z 2 galonami na daszku - takie to od majora w górę?! :shock:

Fascynat

Wysłany: 2015-01-06, 00:45   

@dzielnicowy Mar Dzięki. Nie, może to wygląda tak na zdjęciu, ale tam raczej po jednym galonie jest, zarówno u kapitanów jak i porucznika.

dzielnicowy Mar 

Wysłany: 2015-01-06, 02:32   

Na zdjęciu np. tym z kapitanem z profilu - z papierosem jawnie widać że kolega tu na piśmie próbuje składać fałszywe zeznania!!! :-P Gdyby nie to "raczej"... :mrgreen: Ale stara zasada śledcza mówi że zeznania szczere i polegające na prawdzie nie są regułą tylko wyjątkiem!!! :roll:
Co nie zmienia tego że same zdjęcia są fajne.

Fascynat

Wysłany: 2015-01-06, 10:48   

Z drobnym "ale": tylko, że wskazany obywatel występuje w stopniu porucznika, a nie kapitana. Sprawdziłem i na czapce jest jeden galon. W tym wypadku może się podwinął i odstaje.

Mobil 
www.milicja.net

Wysłany: 2015-01-06, 13:35   

Gra światła i cieni, też w pierwszym momencie myślałem że są dwa galony, ale galon ma po środku przeszycie, tu na zdjęciu jest to bardzo uwidocznione, jak by miał dwa galony to by były szerokości paska przy otoku
przykładowe foto z dwoma galonami

dzielnicowy Mar 

Wysłany: 2015-01-06, 15:22   

Fascynat napisał/a:
Z drobnym "ale": tylko, że wskazany obywatel występuje w stopniu porucznika, a nie kapitana. Sprawdziłem i na czapce jest jeden galon. W tym wypadku może się podwinął i odstaje.

Posypuje głowe popiołem w kwestii ilości galonów... <=> dzięki Funkcjonariuszu Mobil...sam jestem szczęśliwym posiadaczem czapki majora MO, zgrzeszyłem zaniedbaniem nie wyciągając jej w celach porównawczych!!! :oops: Na swoją obronę mam zbyt małą rozdzielczość i podeszły wiek :lol: - cień na szwie mnie wyprowadził w pole. :roll:
Co do stopnia, to nie chciałem uchybić szarży <=> wiek porucznika mnie zmylił, z profilu nie widać ile gwiazdek na czapce, na innych zdjęciach byli kapitanowie i tym się zasugerowałem - czwarta by akurat była pod kołnierzem. :-P Wspólne zdjęcie gdzie widać na otoku że porucznik są niezbyt wyraźne (nie licząc tego za stołem), zresztą twarze dopiero teraz dopasowywałem...

Odpowiedz do tematu